Servicii Web Development

Cauţi de lucru în domeniul dezvoltării Web? Postează-ţi CV-ul aici. Cauţi programatori pentru proiectul tău? Postează oferta.

Moderatori: admin, Moderatori

adicode32
New Member
Mesaje: 3
Membru din: Vin Aug 18, 2017 1:11 am

Servicii Web Development

Mesajde adicode32 » Vin Aug 18, 2017 1:26 am

Salutare, sunt in cautare de clienti pentru aplicatii web(website-uri, cat si script-uri care sa indeplineasca anumite task-uri). Lucrez in PHP, ca baza de date prefer sa lucrez pe MySQL. Am experienta in jur de un an, proiecte indeplinite am vreo 10-15(atat mici cat si mari). Design-uri pot face dar, doar cu bootstrap(v4, v3). Experienta in HTML, CSS ca durata de cand invat/practic este de peste 2 ani, experienta in php este de un an(si mysql), experienta in javascript este doar de o luna.

Niste exemple de proiecte din trecut, la toate pot oferii preview prin team viewer sau puse pe un host de al meu.
Un site de pariuri, care scrapeaza meciuri, ligi, scores, etc. de la site-uri mult mai mari din afara(80% numai scraping)(simpledom)
Un site de dating(Inregistrare, logare, mesaje, cautare, chestiile basic)
Un site de "poze" (Admin panel-ul poate modifica intregul website chiar si design-ul, textele s.a.m.d) este neterminat, lipseste integrarea api-ului celor de la facebook. (pentru un client, nu este proiect personal)
Scrapere de filme de pe site-uri din afara.


//Nu lucrez pe platforme(wordpress, drupal, etc.), nu ma contactati pentru a face modificari la teme sau chestii de genul pentru platforme de blog-uri sau forumuri.
//Accept atat proiecte mari cat si proiecte mici.
Astept propunerile voastre la adresa de skype: adicode32@outlook.com
Pret-urile se discuta in functie de proiect. :D :D



Înapoi la “Oferta/Cerere proiecte”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori