Doua proiecte (wordpress and something else :)

Cauţi de lucru în domeniul dezvoltării Web? Postează-ţi CV-ul aici. Cauţi programatori pentru proiectul tău? Postează oferta.

Moderatori: admin, Moderatori

Roro3
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Lun Iul 14, 2014 9:01 am

Doua proiecte (wordpress and something else :)

Mesajde Roro3 » Lun Iul 14, 2014 9:29 am

1. Primul proiect este o integrare de Wordpress ptr un ziar online (news, categories, etc). Ce este necesar, ca si particularitati:
- un design atragator cu facilitate in citire
- fiecare articol va trebui sa aiba comment section, iar ptr comentarii va trebui facut un bridge ptr a putea lasa userii unui forum facut in smf sa posteze fara sa mai fie nevoie sa se inregistreze. deasemenea, noii useri creati pe site (care vin numai sa comenteze) trebuie sa existe si in baza de date a forumului.

2. al doilea proiect va fi ceva similar cu http://www.bursadetransporturi.ro, cu anunturi la vedere, date de contact incomplete, vizibile numai dupa plata unui abonament. Exemplu similar poate fi si http://www.easycargo.ro (design si formuri mai interesante). Particularitatea acestui proiect este ca va trebui sa fie in engleza/franceza si va trebui sa aiba optiuni CMS ptr adaugarea de pagini cu continut fix (aka termeni si conditii, infos, news, etc).

contact:
PM (daca functioneaza, sunt user nou si nu stiu are sunt limitarile acestui forum)
mail: stroeromi [at] gmail.com
Ultima oară modificat Lun Iul 14, 2014 11:41 am de către Roro3, modificat 1 dată în total.



angelp
Average Member
Mesaje: 130
Membru din: Joi Mar 08, 2007 1:30 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Doua proiecte (wordpress and something else :)

Mesajde angelp » Lun Iul 14, 2014 9:52 am

salut, ma intereseaza. ti-am dat mail.

Roro3
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Lun Iul 14, 2014 9:01 am

Re: Doua proiecte (wordpress and something else :)

Mesajde Roro3 » Lun Iul 14, 2014 11:39 am

angelp scrie:salut, ma intereseaza. ti-am dat mail.


nu am primit nimic. poti verifica?

angelp
Average Member
Mesaje: 130
Membru din: Joi Mar 08, 2007 1:30 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Doua proiecte (wordpress and something else :)

Mesajde angelp » Lun Iul 14, 2014 12:05 pm

salut, vs de PHPRomania

To stroeromi@gmail.com
Today at 9:39 AM
ma intereseaza proiectul 2... putem discuta detaliile pe YM: angel_petrescu sau la telefon 0217250725.

O zi buna,
Angel Petrescu


Înapoi la “Oferta/Cerere proiecte”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 19 vizitatori