Partener portal imobiliare

Cauţi de lucru în domeniul dezvoltării Web? Postează-ţi CV-ul aici. Cauţi programatori pentru proiectul tău? Postează oferta.

Moderatori: admin, Moderatori

Avatar utilizator
kactuser
Average Member
Mesaje: 94
Membru din: Lun Sep 24, 2007 7:26 am
Contact:

Partener portal imobiliare

Mesajde kactuser » Mie Feb 22, 2012 6:11 pm

As dori un parteneriat cu un programator pt realizarea unui portal de imobiliare, detin o agentie imobiliara si o sa angajez agenti imobiliari din toata tara este vorba despre un proiect la scara nationala .Cine doreste o colaborare in acest domeniu ma poate contacta.



Avatar utilizator
Adry.ro
Average Member
Mesaje: 76
Membru din: Lun Sep 22, 2008 11:46 pm
Localitate: Bucuresti RO
Contact:

Mesajde Adry.ro » Mie Feb 22, 2012 9:41 pm

Poti spune mai multe despre acest parteneriat?

Avatar utilizator
kactuser
Average Member
Mesaje: 94
Membru din: Lun Sep 24, 2007 7:26 am
Contact:

Mesajde kactuser » Mie Feb 22, 2012 10:04 pm

Cine este interesat cu adevar de acest proiect ma poate contacta pe mess.

Avatar utilizator
kleampa
Senior Member
Mesaje: 2774
Membru din: Dum Iul 10, 2005 2:12 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde kleampa » Joi Feb 23, 2012 9:32 am

:))
scuze c-am dat buzna asa dar nu m-am putut abtine

"interesat cu adevarat" se exclude de la sine cu "contacteaza-ma pe mess"

Avatar utilizator
kactuser
Average Member
Mesaje: 94
Membru din: Lun Sep 24, 2007 7:26 am
Contact:

Mesajde kactuser » Joi Feb 23, 2012 12:02 pm

Daca stam sa facem o analiza pe text nu cred ca ajuta pe nimeni si ma refeream la faptul ca nu stau sa dau aici detalii si nici numarul meu de telefon...

nevvermind
Senior Member
Mesaje: 1264
Membru din: Mar Iun 22, 2010 3:17 pm

Mesajde nevvermind » Joi Feb 23, 2012 2:03 pm

"interesat cu adevarat" se exclude de la sine cu "contacteaza-ma pe mess"


Cum asa?

Avatar utilizator
vectorialpx
Senior Member
Mesaje: 4832
Membru din: Mar Mar 01, 2005 9:48 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde vectorialpx » Joi Feb 23, 2012 9:42 pm

kactuser, da mai multe detalii, eventual si e-mail - kleampa cam are dreptate, nu se discuta chestii serioase la inceput de relatie de business "pe mess" dar, whatever... asta e treaba ta.

ma refeream la faptul ca nu stau sa dau aici detalii si nici numarul meu de telefon
Well, trebuie sa dai detalii (numarul de telefon nu e musai) pentru ca astfel oamenii sa stie in ce se baga, fara sa stea cu tine la palavre pe mess si sa-si dea seama ca au pierdut timpul.

Citeste si aici
http://www.phpromania.net/forum/viewtopic.php?t=4915

Avatar utilizator
kactuser
Average Member
Mesaje: 94
Membru din: Lun Sep 24, 2007 7:26 am
Contact:

Mesajde kactuser » Joi Feb 23, 2012 10:10 pm

Da , poate ai dreptate pai ce sa zic , programatorul tre sa faca un portal de imobiliare , cu multe functionalitati pentru utilizatori , agenti ,agentii urmand ca recompensa pt acest site sa fie discutata ulterior printr-un parteneriat , deci cine este dispus sa se bage intr-un astfel de proiect fara sa ia banii imediat dupa finalizarea proiectului este rugat sa ma contacteze si la email pgvro@yahoo.com , unde voi da si specificatiile siteului ,care vor fi discutate si bineinteles nu sunt batute in cuie , consider ca pot oferi prin acest site tuturor interesati de imobiliare un loc prin care isi pot promova afacerea sau anunturile in mare parte gratuit , cu mai multe optiuni fata de ce exista momentan pe piata , avand un server fara limita pe hard automat si nr de anunturi si poze etc vor fi multe si gratuit urmand ca mare parte din ce se incaseaza din site sa se reinvesteasca in promovarea siteului.


Înapoi la “Oferta/Cerere proiecte”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori