nu gasesc hosting

Puteţi posta întrebări legate de găzduirea site-urilor şi nume de domenii. Oferte, inregistrari, transferuri, informaţii diverse sau reclamaţii. Probleme cu Ensim, Plesk, CPanel, Help Desk.

Moderator: Moderatori

abreta
PHPRomania Supporter
Mesaje: 9
Membru din: Joi Mai 10, 2007 10:56 am
Localitate: timisoara
Contact:

nu gasesc hosting

Mesajde abreta » Dum Dec 20, 2015 11:56 pm

Buna ziua,
Am nevoie de hosting pt fisiere encryptate cu SourceGuardian, pt care trebuie sa pun un fisier de loading pt site in /usr/local/php-5.3.29/lib/php/.
Am fisierul.
Daca aveti deja fisierul instalat, sau daca se poate incarca fisierul, va rog sa imi scrieti.
Sau poate oferiti suport pentru alt encryptor.
Multumesc,
Flo



pont
PHPRomania Supporter
Mesaje: 26
Membru din: Lun Apr 12, 2010 3:45 pm

Re: nu gasesc hosting

Mesajde pont » Mar Dec 22, 2015 1:45 am

In Romania mai putin shared hosting care sa permita SourceGuardian. Incearca un Siteground: https://www.siteground.com/kb/what_is_s ... to_use_it/

Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: nu gasesc hosting

Mesajde Birkoff » Mar Dec 22, 2015 5:24 am

poti cumpara un vps la orice hosting si le ceri sa iti instaleze cripterul dorit - daca ei zic ca nu se poate, te muti la alt host care poate.
shared host nu o sa gasesti cu asa ceva, doar servere virtuale instalate dupa specificatiile tale.
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.


Înapoi la “Gazduire Web si Domenii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori