Gazduire maxim 3 euro pe luna

Puteţi posta întrebări legate de găzduirea site-urilor şi nume de domenii. Oferte, inregistrari, transferuri, informaţii diverse sau reclamaţii. Probleme cu Ensim, Plesk, CPanel, Help Desk.

Moderator: Moderatori

Mariusiky
Junior Member
Mesaje: 45
Membru din: Mie Iul 25, 2012 2:38 pm
Contact:

Gazduire maxim 3 euro pe luna

Mesajde Mariusiky » Dum Aug 26, 2012 12:10 pm

Am nevoie de o gazduire pe care sa dau maxim 3 euro pe luna cu trafic nelimitat si fara probleme... Am gazduire de la ssnet dar le-au fost sparte serverele, m-am trezit cu siteurile sparte.
Va rog sa-mi recomandati ceva sigur.
Ultima oară modificat Lun Aug 27, 2012 12:29 pm de către Mariusiky, modificat 1 dată în total.



DRNS
PHPRomania Supporter
Mesaje: 9
Membru din: Vin Apr 06, 2012 12:51 am

Mesajde DRNS » Lun Aug 27, 2012 3:44 am

design-reflex.ro ..calitate superioara si ieftin! 4 ns-uri 2 din ro si 2 din strainatate...nu o sa pice niciodata site-urile..

Mariusiky
Junior Member
Mesaje: 45
Membru din: Mie Iul 25, 2012 2:38 pm
Contact:

Mesajde Mariusiky » Lun Aug 27, 2012 12:05 pm

Vreau ceva profesional. Multumesc de oferta.

DRNS
PHPRomania Supporter
Mesaje: 9
Membru din: Vin Apr 06, 2012 12:51 am

Mesajde DRNS » Lun Aug 27, 2012 12:37 pm

imi dau seama cat de profesional vreti daca ati luat de la ssnet :)) ...ce sa zic cum doriti, dintre cele mai proaste firme de web hosting ati facut o alegere inteleapta, adica cel mai prost provider.. :)

Ofer 2-3 zile proba...dar garantez ca se misca bine..

Decizia va apartine!

Mariusiky
Junior Member
Mesaje: 45
Membru din: Mie Iul 25, 2012 2:38 pm
Contact:

Mesajde Mariusiky » Lun Aug 27, 2012 12:41 pm

DRNS scrie:imi dau seama cat de profesional vreti daca ati luat de la ssnet :)) ...ce sa zic cum doriti, dintre cele mai proaste firme de web hosting ati facut o alegere inteleapta, adica cel mai prost provider.. :)

Ofer 2-3 zile proba...dar garantez ca se misca bine..

Decizia va apartine!


Eh nu trebuie sa va suparati ca am zis ca nu oferiti ceva profesional pentru ca asa este... din designul siteului imi dau seama... facut in paint, am nevoie de o firma serioasa, am vazut multi care vand pe la colturi hosting pentru ca au resellere.
Am ales serviciile de la ssnet pentru ca aveau preturi bune si sincer sa fiu la inceput a fost ok ( cam 8 luni a fost bine ), de ceva vreme s-au dus in cap toate.

DRNS
PHPRomania Supporter
Mesaje: 9
Membru din: Vin Apr 06, 2012 12:51 am

Mesajde DRNS » Lun Aug 27, 2012 1:02 pm

din designul siteului imi dau seama... facut in paint,



:)) cum ziceti dvs ... =)) no comment.. nu am cum sa multumesc tot omului cu site-ul nostru...fiecare cu parerea lui...iti place bine ..nu asta este sunt atatea firme de web design...daca ar fi asa sa fie totul perfect ne-am luao in cap si am dezamagii clientii...

@ daca al meu e facut in paint ..de asta ce mai spuneti: crearesite.c.o.m.

@ dupa cum bag de seama...mai mult de 20 de ani nu ai...m-am convins... vezi ca asa ceva au aia de pe extreamcs ...

Mariusiky
Junior Member
Mesaje: 45
Membru din: Mie Iul 25, 2012 2:38 pm
Contact:

Mesajde Mariusiky » Lun Aug 27, 2012 2:08 pm

Te-am ofticat foarte mult vad ca te-ai aprins putin...
Da am 20 de ani si daca n-am nevoie de serviciile tale care-i problema ?
Nu venii la mine sa-mi vinzi gogosi ca nu tine.
Nu mai pot eu de web design-ul tau...
Mi-am dat cu parerea despre serviciile tale si gata, iti faci impresii degeaba pentru ca din cate vad ai intrat pe acest forum doar sa-ti faci reclama la un serviciu de kkt.
Asa ca stingete si vezi-ti de treaba.

P.S Opreste-te si nu mai insista aiurea.

Avatar utilizator
vectorialpx
Senior Member
Mesaje: 4832
Membru din: Mar Mar 01, 2005 9:48 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde vectorialpx » Lun Aug 27, 2012 3:08 pm

Mariusiky, din moment ce esti asa respingator referitor la oferte, o sa inchid topic-ul in speranta ca daca o sa deschizi unul nou o sa poti raspunde civilizat, fara ofensive inutile.

Mi-am dat cu parerea despre serviciile tale si gata
Nu asa se da cu parerea.
Daca mergi la Obor si-ti zic baietii "hai, ia tigari tigari tigari" si tu zici
"nu trebuie bah, ca nu fumez cocenii vostrii" putem paria ca-ti iei o fleigma-n nas.


Înapoi la “Gazduire Web si Domenii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori