Pagina de start a forumului Forum PHP Romania - Discutii despre PHP, MySQL, Javascript, AJAX, etc Forum PHP Romania - Discutii despre PHP, MySQL, Javascript, AJAX, etc
Comunitatea PHP Romania
 

unde pot gasi asa ceva?
Vezi mesajul original

 
       Pagina de start a forumului Forum PHP Romania - Discutii despre PHP, MySQL, Javascript, AJAX, etc -> Dezvoltare
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
samfingcul



Data înscrierii: 27/Iun/2008
Mesaje: 8

Trimis: Vin Iun 27, 2008 11:13 pm    Titlul subiectului: unde pot gasi asa ceva?  

salutare.
caut de cateva zile un script sau ceva asemanator care sa faca urmatoarele
mai simplu mi-ar fi sa va dau un exemplu:
sa zicem ca am o firma de menaj si am 5 angajati, fiecare cu user-ul lor
si ei se logheaza pe pagina cu user/pass respectiv si-i apare un formular unde specifica am facut curat in locatiile x,y,z bifeaza acolo.
eu ca si admin sa pot da search dupa user si data sa vad ce-a facut user-ul X acum o saptamana si sa vad ca a fost in locatiile x,y,z.
userii nu vreau sa poata vedea ce-a facut alt user, doar adminul.
nu stiu daca am fost prea clar.
daca ati intanlit ceva asemanator va rog sa ma anuntati.
va multumesc.
Sus  
crivion



Data înscrierii: 10/Apr/2007
Mesaje: 677
Locație: Somewhere

Trimis: Sâm Iun 28, 2008 5:16 am    Titlul subiectului:  

asta e deja un script custom made nu vei gasi decat generalitati precum gestiunea angajatilor, daca ai nevoie angajeaza pe cineva sau invata php mysql html css si da-i bataie!
Sus  
samfingcul



Data înscrierii: 27/Iun/2008
Mesaje: 8

Trimis: Sâm Iun 28, 2008 5:48 am    Titlul subiectului:  

salut si mersi de raspuns.
ma gandesc ca trebuie sa existe ceva asemanator nu vreau gata facut si exista cu siguranta dar nu-mi dau seama cum sa caut.
adica asa cum un script de imobiliare l-ai putea folosi ca si un script de vanzari auto (cu modificari prin el), asa trebuie sa fie si in cazu' asta.
in caz ca de lovesti de asa ceva, anunta-ma te rog.
mersi
Sus  
drakoo



Data înscrierii: 28/Iun/2006
Mesaje: 76
Locație: Iasi

Trimis: Sâm Iun 28, 2008 8:39 pm    Titlul subiectului:  

sunt de parere cu crivion..

sunt scripturi pentru administrare firme si angajati.. dar sunt soft-uri puse pe calculatoare conectate printr-o retea.. nu prea am intalnit pagini web care sa se ocupe de asa ceva.. mi s-ar parea chiar aiurea sa pui pe net o pagina dedicata numai catorva angajati .. chiar daca pui parola ca sa poata fi accesata numai de angajati.. tot e ciudat..


cel mai simplu e sa pui mana pe niste tutoriale de php si mysql .. si iti rezolvi treaba in maxim o saptamana..
Sus  
samfingcul



Data înscrierii: 27/Iun/2008
Mesaje: 8

Trimis: Dum Iun 29, 2008 1:44 am    Titlul subiectului:  

mdap, poate o sa gasesc totusi. nu cred ca nu exista asa ceva.
Sus  
PHPRomania Bot
Bot Member


Data înscrierii: 27/Dec/2007
Mesaje: 1
Locaţie: Server Google
Trimis: Mie Dec 26, 2007 7:01 pm   Titlul subiectului: Ad  

Sus  
 
       Pagina de start a forumului Forum PHP Romania - Discutii despre PHP, MySQL, Javascript, AJAX, etc -> Dezvoltare
Pagina 1 din 1


Powered by phpBB 2.0.22 © 2001, 2002 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community